YHTEYS­­TIEDOT

Haluatko auttaa? Mikäli toiminta kiinnostaa ja haluaisit olla mukana yhteisessä missiossa lasten paremman huomisen puolesta, niin ota yhteyttä joko suoraan paikallistoimijaan lähialueellasi tai toiminnanjohtajaamme: Eveliina Hostila: 040 931 0114.

Haluaako yrityksesi auttaa? Jos yrityksesi haluaa tulla mukaan tekemään yhdessä hyvää yhteiseksi hyväksi, soita suoraan toiminnanjohtajallemme: Eveliina Hostila: 040 931 0114.

Hope - Yhdessä & Yhteisesti ry

Osoite: Kutomotie 6 A, 00380 Helsinki

Toiminnanjohtaja: Eveliina Hostila puhelin: 040 931 0114 eveliina.hostila@hopeyhdistys.fi
(toimisto: Vankanlähde 7,  Hämeenlinna)

Löydä oma Hope-paikallistoimija

Hyvinkää - Riihimäki

hyvinkaa-riihimaki@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Peter Mustonen

Hämeenlinna

hameenlinna@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 727 2922
Tiiminvetäjä: Saija Silvennoinen

Joensuu

joensuu@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Piia Mutka ja Sanna Saastamoinen

Jyväskylä

jyvaskyla@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Tiina Luoto-Mäenpää

Kajaani

kajaani@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Anne Huotari ja Heini Reinikoski

Kokkola

kokkola@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Karita Hartikainen ja Satu Ikola

Kouvola

kouvola@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Helena Juvankoski & Tanja Lahtinen

Kuopio

kuopio@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Hanna Hakulinen ja Sanna Taattola

Lahti

lahti@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 704 3891
Tiiminvetäjä: Eija Pensasmaa

Lohja

lohja@hopeyhdistys.fi, harrastusasioissa lohjaharrastus@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 022 2311
Tiiminvetäjä: Katja Apell

Mikkeli

mikkeli@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Petra Turunen

Oulu

oulu@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 715 3957 (puhelut arkisin klo 10-18 välillä, ei puhelinpäivystystä)
Tiiminvetäjä: Teija Hanhela

Pori

pori@hopeyhdistys.fi
Tiiminvetäjä: Susanna Suominen

Pääkaupunkiseutu

info@hopeyhdistys.fi
Puh: 040 965 3311
Tiiminvetäjä: Eeva Jäntti ja Iina Kanerva

Rovaniemi

rovaniemi@hopeyhdistys.fi
Puh: Yhteydenotot sähköpostilla.
Tiiminvetäjä: Jatta Kivelä

Seinäjoki

seinajoki@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 781 1130
Tiiminvetäjä: Marjut Koivumäki

Vaasa

vaasa@hopeyhdistys.fi
Puh: 040 938 0568
Tiiminvetäjä: Riikka Säntti

Tampere

tampere@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 700 2770
Tiiminvetäjä: Kirsi Stenvall

Turku

turku@hopeyhdistys.fi
Puh: 044 788 0815 (ke-to klo 10-14, parill.viikkojen ma klo 17-19)
Tiiminvetäjä: Arja Heinonen

Yhdessä tekemässä hyvää: TUKIJAMME